SEZON 2003/2004
(tabele III
ligi) |
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
KUJAWIAK
WŁOCŁAWEK (b) |
26 |
63 |
20 |
3 |
3 |
60-21 |
+39 |
2. |
UNIA
JANIKOWO |
26 |
57 |
18 |
3 |
5 |
44-23 |
+21 |
3. |
AMICA II
WRONKI |
26 |
49 |
15 |
4 |
7 |
39-22 |
+17 |
4. |
KOTWICA
KOŁOBRZEG |
26 |
47 |
14 |
5 |
7 |
46-37 |
+9 |
5. |
FLOTA
ŚWINOUJŚCIE |
26 |
41 |
12 |
5 |
9 |
37-34 |
+3 |
6. |
KASZUBIA
KOŚCIERZYNA (b) |
26 |
37 |
10 |
7 |
9 |
40-33 |
+7 |
7. |
UNIA
TCZEW |
26 |
35 |
11 |
2 |
13 |
34-45 |
-11 |
8. |
WARTA
POZNAŃ |
26 |
34 |
10 |
4 |
12 |
42-43 |
-1 |
9. |
MIESZKO
GNIEZNO (b) |
26 |
30 |
8 |
6 |
12 |
30-33 |
-3 |
10. |
GWARDIA KOSZALIN |
26 |
29 |
8 |
5 |
13 |
24-35 |
-11 |
11. |
CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ |
26 |
28 |
8 |
4 |
14 |
21-38 |
-17 |
12. |
TUR TUREK |
26 |
27 |
7 |
6 |
13 |
29-31 |
-2 |
13. |
OBRA KOŚCIAN |
26 |
25 |
7 |
4 |
15 |
27-43 |
-16 |
14. |
GRYF
WEJHEROWO |
26 |
14 |
4 |
2 |
20 |
29-64 |
-35 |
-. |
POLONIA
BYDGOSZCZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-. |
ZORZA
DOBRZANY (b) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- awans do II ligi
- baraż o II ligę
- spadek do IV ligi
- Polonia Bydgoszcz i Zorza Dobrzany
wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (b) -
beniaminek
- Przy równej ilości punktów decydują bezpośrednie mecze między
zainteresowanymi drużynami
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
UNIA
JANIKOWO |
13 |
33 |
11 |
0 |
2 |
27-12 |
+15 |
2. |
KUJAWIAK WŁOCŁAWEK (b) |
13 |
29 |
9 |
2 |
2 |
28-16 |
+12 |
3. |
KASZUBIA
KOŚCIERZYNA (b) |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
29-14 |
+15 |
4. |
AMICA II
WRONKI |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
20-9 |
+11 |
5. |
UNIA
TCZEW |
13 |
22 |
7 |
1 |
5 |
20-17 |
+3 |
6. |
TUR TUREK |
13 |
22 |
6 |
4 |
3 |
22-11 |
-11 |
7. |
FLOTA
ŚWINOUJŚCIE |
13 |
20 |
6 |
2 |
5 |
19-20 |
+1 |
8. |
KOTWICA
KOŁOBRZEG |
13 |
19 |
5 |
4 |
4 |
19-19 |
0 |
9. |
CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
12-16 |
-4 |
10. |
OBRA KOŚCIAN |
13 |
15 |
4 |
3 |
6 |
16-23 |
-7 |
11. |
MIESZKO
GNIEZNO (b) |
13 |
13 |
3 |
4 |
6 |
15-18 |
-3 |
12. |
WARTA
POZNAŃ |
13 |
12 |
4 |
0 |
9 |
25-31 |
-6 |
13. |
GWARDIA KOSZALIN |
13 |
6 |
1 |
3 |
9 |
8-15 |
-7 |
14. |
GRYF
WEJHEROWO |
13 |
2 |
0 |
2 |
11 |
7-36 |
-29 |
-. |
POLONIA
BYDGOSZCZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-. |
ZORZA
DOBRZANY (b) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (b) -
beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
KUJAWIAK WŁOCŁAWEK (b) |
13 |
34 |
11 |
1 |
1 |
32-5 |
+27 |
2. |
KOTWICA
KOŁOBRZEG |
13 |
28 |
9 |
1 |
3 |
27-18 |
+9 |
3. |
AMICA II
WRONKI |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
19-13 |
+6 |
4. |
UNIA
JANIKOWO |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
17-11 |
+6 |
5. |
GWARDIA KOSZALIN |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
16-20 |
-4 |
6. |
WARTA
POZNAŃ |
13 |
22 |
6 |
4 |
3 |
17-12 |
+5 |
7. |
FLOTA
ŚWINOUJŚCIE |
13 |
21 |
6 |
3 |
4 |
18-14 |
+4 |
8. |
MIESZKO
GNIEZNO (b) |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
15-15 |
0 |
9. |
UNIA
TCZEW |
13 |
13 |
4 |
1 |
8 |
14-28 |
-14 |
10. |
GRYF
WEJHEROWO |
13 |
12 |
4 |
0 |
9 |
22-28 |
-6 |
11. |
KASZUBIA
KOŚCIERZYNA (b) |
13 |
12 |
2 |
6 |
5 |
11-19 |
-8 |
12. |
CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
9-22 |
-13 |
13. |
OBRA KOŚCIAN |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
11-20 |
-9 |
14. |
TUR TUREK |
13 |
5 |
1 |
2 |
10 |
7-20 |
-13 |
-. |
POLONIA
BYDGOSZCZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-. |
ZORZA
DOBRZANY (b) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (b) -
beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
KUJAWIAK
WŁOCŁAWEK (b) |
13 |
39 |
13 |
0 |
0 |
35-7 |
+28 |
2. |
UNIA
JANIKOWO |
13 |
34 |
11 |
1 |
1 |
22-5 |
+17 |
3. |
KOTWICA
KOŁOBRZEG |
13 |
32 |
10 |
2 |
1 |
28-12 |
+16 |
4. |
AMICA II
WRONKI |
13 |
31 |
10 |
1 |
2 |
29-6 |
+23 |
5. |
FLOTA
ŚWINOUJŚCIE |
13 |
27 |
9 |
0 |
4 |
27-16 |
+11 |
6. |
UNIA
TCZEW |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
22-18 |
+4 |
7. |
WARTA
POZNAŃ |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
25-16 |
+9 |
8. |
CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
16-11 |
+5 |
9. |
KASZUBIA
KOŚCIERZYNA (b) |
13 |
20 |
5 |
5 |
3 |
20-15 |
+5 |
10. |
OBRA
KOŚCIAN |
13 |
19 |
5 |
4 |
4 |
16-14 |
+2 |
11. |
TUR TUREK |
13 |
16 |
4 |
4 |
5 |
20-14 |
+6 |
12. |
MIESZKO
GNIEZNO (b) |
13 |
16 |
4 |
4 |
5 |
14-16 |
-2 |
13. |
GWARDIA KOSZALIN |
13 |
16 |
5 |
1 |
7 |
11-17 |
-6 |
14. |
GRYF
WEJHEROWO |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
21-29 |
-8 |
-. |
POLONIA
BYDGOSZCZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-. |
ZORZA
DOBRZANY (b) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (b) -
beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
KUJAWIAK WŁOCŁAWEK (b) |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
25-14 |
+11 |
2. |
UNIA
JANIKOWO |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
24-19 |
+5 |
3. |
AMICA II
WRONKI |
13 |
18 |
5 |
3 |
5 |
10-16 |
-6 |
4. |
KASZUBIA
KOŚCIERZYNA (b) |
13 |
17 |
5 |
2 |
6 |
20-18 |
+2 |
5. |
KOTWICA
KOŁOBRZEG |
13 |
15 |
4 |
3 |
6 |
18-25 |
-7 |
6. |
MIESZKO
GNIEZNO (b) |
13 |
14 |
4 |
2 |
7 |
16-17 |
-1 |
7. |
FLOTA
ŚWINOUJŚCIE |
13 |
14 |
3 |
5 |
5 |
10-18 |
-8 |
8. |
GWARDIA KOSZALIN |
13 |
13 |
3 |
4 |
6 |
13-18 |
-5 |
9. |
TUR TUREK |
13 |
11 |
3 |
2 |
8 |
9-14 |
-5 |
10. |
WARTA
POZNAŃ |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
17-27 |
-10 |
11. |
UNIA
TCZEW |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
12-27 |
-15 |
12. |
OBRA
KOŚCIAN |
13 |
6 |
2 |
0 |
11 |
11-29 |
-18 |
13. |
CHEMIK/ZAWISZA BYDGOSZCZ |
13 |
4 |
1 |
1 |
11 |
5-27 |
-22 |
14. |
GRYF
WEJHEROWO |
13 |
0 |
0 |
0 |
13 |
8-35 |
-27 |
-. |
POLONIA
BYDGOSZCZ |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
-. |
ZORZA
DOBRZANY (b) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (b) -
beniaminek
|