KOŃCOWE TABELE IV LIGI
SEZONU 2005/06 |
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
RODŁO
KWIDZYN |
34 |
78 |
24 |
6 |
4 |
83-42 |
+41 |
2. |
WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI |
34 |
64 |
19 |
7 |
8 |
79-47 |
+32 |
3. |
WIERZYCA PELPLIN (b) |
34 |
64 |
20 |
4 |
10 |
81-56 |
+25 |
4. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
34 |
63 |
19 |
6 |
9 |
60-38 |
+22 |
5. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
34 |
58 |
18 |
4 |
12 |
70-46 |
+24 |
6. |
BAŁTYK GDYNIA |
34 |
57 |
17 |
6 |
11 |
67-47 |
+20 |
7. |
START
MRZEZINO |
34 |
54 |
14 |
12 |
8 |
57-38 |
+19 |
8. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
34 |
52 |
16 |
4 |
14 |
70-58 |
+12 |
9. |
ORLĘTA REDA |
34 |
48 |
13 |
9 |
12 |
46-43 |
+3 |
10. |
ORKAN
RUMIA |
34 |
48 |
14 |
6 |
14 |
57-52 |
+5 |
11. |
ARKA II
GDYNIA |
34 |
43 |
11 |
10 |
13 |
60-48 |
+12 |
12. |
JANTAR
USTKA |
34 |
43 |
12 |
7 |
15 |
40-53 |
-13 |
13. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
34 |
43 |
11 |
10 |
13 |
46-47 |
-1 |
14. |
UNIA
TCZEW (s) |
34 |
40 |
11 |
7 |
16 |
40-71 |
-31 |
15. |
OLIMPIA
SZTUM |
34 |
37 |
11 |
4 |
19 |
48-76 |
-28 |
16. |
WISŁA
TCZEW |
34 |
26 |
6 |
8 |
20 |
37-81 |
-44 |
17. |
GRYF 95 SŁUPSK |
34 |
22 |
4 |
10 |
20 |
38-80 |
-42 |
18. |
POMEZANIA MALBORK |
34 |
15 |
3 |
6 |
25 |
37-93 |
-56 |
-
awans do III ligi
- spadek do klasy okręgowej
-
baraże o utrzymanie w IV lidze
- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. -
bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek
- Przy równej ilości punktów na koniec sezonu decydują bezpośrednie
mecze między zainteresowanymi drużynami
Baraż: mecz 1
- 17.06.2006 (sobota) |
17.00 |
HURAGAN PRZODKOWO |
— |
UNIA TCZEW |
2:1 (0:1) |
|
0:1 Szweda (28.), 1:1 Młyński (65.), 2:1 Marszeniuk (73.) |
17.00 |
CZARNI CZARNE |
— |
WISŁA TCZEW |
1:2 (1:0) |
|
1:0 Tarnowski (29.-sam.), 1:1 Gajewski (69.), 1:2 Ortmann (82.) |
17.00 |
RADUNIA STĘŻYCA |
— |
OLIMPIA SZTUM |
0:2 (0:1) |
|
0:1 Chmielewski (30.), 0:2 Olszewski (65.) |
|
|
|
|
|
Baraż: mecz 2
- 21/22.07.2006 |
|
21 czerwca 2006 - środa |
17.00 |
WISŁA TCZEW |
— |
CZARNI CZARNE |
2:3 (0:2) |
|
0:1 Nowicki (13.), 0:2 Stanios (22.), 1:2 Mazurkiewicz (49.), 2:2
Damaszke (53.), 2:3 Haziak (90.) |
18.00 |
OLIMPIA SZTUM |
— |
RADUNIA STĘŻYCA |
1:2 pd. |
|
Korda (1 gol) - ? (2 gole) |
|
|
22 czerwca 2006 - czerwca |
17.00 |
UNIA TCZEW |
— |
HURAGAN PRZODKOWO |
1:1 (0:0) |
|
1:0 Merchut (57.), 1:1 Wiśniewski (90.) |
Status
czwartoligowców utrzymał zespół Olimpii Sztum, który okazał się lepszy w
dwumeczu od piątoligowca. Unia Tczew i Wisła Tczew spadły do V ligi.
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
RODŁO
KWIDZYN |
17 |
44 |
14 |
2 |
1 |
46-13 |
+33 |
2. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
17 |
37 |
11 |
4 |
2 |
35-16 |
+19 |
3. |
WIERZYCA
STAROGARD GDAŃSKI |
17 |
36 |
11 |
3 |
3 |
50-22 |
+28 |
4. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
17 |
32 |
10 |
2 |
5 |
35-20 |
+15 |
5. |
ORKAN
RUMIA |
17 |
31 |
9 |
4 |
4 |
39-28 |
+11 |
6. |
START
MRZEZINO |
17 |
31 |
9 |
4 |
4 |
31-20 |
+11 |
7. |
ARKA II
GDYNIA |
17 |
29 |
8 |
5 |
4 |
40-22 |
+18 |
8. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
17 |
29 |
8 |
5 |
4 |
24-16 |
+8 |
9. |
BAŁTYK
GDYNIA |
17 |
25 |
7 |
4 |
6 |
31-28 |
+3 |
10. |
JANTAR
USTKA |
17 |
25 |
7 |
4 |
6 |
21-22 |
-1 |
11. |
OLIMPIA
SZTUM |
17 |
25 |
8 |
1 |
8 |
29-31 |
-2 |
12. |
WIERZYCA
PELPLIN (b) |
17 |
23 |
7 |
2 |
8 |
38-29 |
+9 |
13. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
17 |
22 |
7 |
1 |
9 |
31-32 |
-1 |
14. |
UNIA
TCZEW (s) |
17 |
22 |
6 |
4 |
7 |
17-35 |
-18 |
15. |
ORLĘTA
REDA |
17 |
21 |
6 |
3 |
8 |
23-22 |
+1 |
16. |
WISŁA
TCZEW |
17 |
14 |
3 |
5 |
9 |
22-36 |
-14 |
17. |
GRYF 95
SŁUPSK |
17 |
14 |
3 |
5 |
9 |
19-34 |
-15 |
18. |
POMEZANIA
MALBORK |
17 |
8 |
1 |
5 |
11 |
18-41 |
-23 |
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
WIERZYCA
PELPLIN (b) |
17 |
41 |
13 |
2 |
2 |
43-27 |
+16 |
2. |
RODŁO
KWIDZYN |
17 |
34 |
10 |
4 |
3 |
37-29 |
+8 |
3. |
BAŁTYK
GDYNIA |
17 |
32 |
10 |
2 |
5 |
36-19 |
+17 |
4. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
17 |
30 |
9 |
3 |
5 |
39-26 |
+13 |
5. |
WIERZYCA
STAROGARD GDAŃSKI |
17 |
28 |
8 |
4 |
5 |
29-25 |
+4 |
6. |
ORLĘTA
REDA |
17 |
27 |
7 |
6 |
4 |
23-21 |
+2 |
7. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
17 |
26 |
8 |
2 |
7 |
35-26 |
+9 |
8. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
17 |
26 |
8 |
2 |
7 |
25-22 |
+3 |
9. |
START
MRZEZINO |
17 |
23 |
5 |
8 |
4 |
26-18 |
+8 |
10. |
JANTAR
USTKA |
17 |
18 |
5 |
3 |
9 |
19-31 |
-12 |
11. |
UNIA
TCZEW (s) |
17 |
18 |
5 |
3 |
9 |
23-36 |
-13 |
12. |
ORKAN
RUMIA |
17 |
17 |
5 |
2 |
10 |
18-24 |
-6 |
13. |
ARKA II
GDYNIA |
17 |
14 |
3 |
5 |
9 |
20-26 |
-6 |
14. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
17 |
14 |
3 |
5 |
9 |
22-31 |
-9 |
15. |
OLIMPIA
SZTUM |
17 |
12 |
3 |
3 |
11 |
19-45 |
-26 |
16. |
WISŁA
TCZEW |
17 |
12 |
3 |
3 |
11 |
15-45 |
-30 |
17. |
GRYF 95
SŁUPSK |
17 |
8 |
1 |
5 |
11 |
19-46 |
-27 |
18. |
POMEZANIA
MALBORK |
17 |
7 |
2 |
1 |
14 |
19-52 |
-33 |
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
TABELE PO RUNDZIE JESIENNEJ
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
RODŁO
KWIDZYN |
17 |
36 |
11 |
3 |
3 |
44-26 |
+18 |
2. |
BAŁTYK
GDYNIA |
17 |
34 |
10 |
4 |
3 |
34-18 |
+16 |
3. |
ORKAN
RUMIA |
17 |
32 |
9 |
5 |
3 |
32-22 |
+10 |
4. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
17 |
31 |
10 |
1 |
6 |
40-28 |
+12 |
5. |
START
MRZEZINO |
17 |
30 |
8 |
6 |
3 |
34-18 |
+16 |
6. |
WIERZYCA PELPLIN (b) |
17 |
30 |
9 |
3 |
5 |
35-26 |
+9 |
7. |
WIERZYCA STAROGARD GDAŃSKI |
17 |
27 |
8 |
3 |
6 |
37-27 |
+10 |
8. |
UNIA
TCZEW (s) |
17 |
27 |
8 |
3 |
6 |
27-36 |
-9 |
9. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
17 |
25 |
8 |
1 |
8 |
36-26 |
+10 |
10. |
ARKA II
GDYNIA |
17 |
24 |
6 |
6 |
5 |
28-20 |
+8 |
11. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
17 |
23 |
6 |
5 |
6 |
22-20 |
+2 |
12. |
ORLĘTA
REDA |
17 |
23 |
6 |
5 |
6 |
24-24 |
0 |
13. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
17 |
20 |
5 |
5 |
7 |
23-21 |
+2 |
14. |
JANTAR
USTKA |
17 |
19 |
5 |
4 |
8 |
15-28 |
-13 |
15. |
OLIMPIA
SZTUM |
17 |
15 |
4 |
3 |
10 |
26-42 |
-16 |
16. |
WISŁA
TCZEW |
17 |
13 |
3 |
4 |
10 |
17-39 |
-22 |
17. |
GRYF 95
SŁUPSK |
17 |
10 |
2 |
4 |
11 |
21-44 |
-23 |
18. |
POMEZANIA
MALBORK |
17 |
6 |
1 |
3 |
13 |
13-43 |
-30 |
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
RODŁO
KWIDZYN |
9 |
22 |
7 |
1 |
1 |
25-6 |
+19 |
2. |
ARKA II
GDYNIA |
9 |
19 |
5 |
4 |
0 |
21-6 |
+15 |
3. |
ORKAN
RUMIA |
9 |
18 |
5 |
3 |
1 |
20-10 |
+10 |
4. |
START
MRZEZINO |
9 |
17 |
5 |
2 |
2 |
19-9 |
+10 |
5. |
BAŁTYK
GDYNIA |
8 |
17 |
5 |
2 |
1 |
18-9 |
+9 |
6. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
9 |
15 |
4 |
3 |
2 |
15-10 |
+5 |
7. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
9 |
15 |
5 |
0 |
4 |
20-17 |
+3 |
8. |
WIERZYCA
STAROGARD GDAŃSKI |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
26-15 |
+11 |
9. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
8 |
13 |
4 |
1 |
3 |
19-10 |
+9 |
10. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
9 |
13 |
3 |
4 |
2 |
13-8 |
+5 |
11. |
UNIA
TCZEW (s) |
9 |
13 |
4 |
1 |
4 |
11-21 |
-10 |
12. |
WIERZYCA
PELPLIN (b) |
9 |
11 |
3 |
2 |
4 |
19-14 |
+5 |
13. |
JANTAR
USTKA |
8 |
11 |
3 |
2 |
3 |
7-10 |
-3 |
14. |
OLIMPIA
SZTUM |
9 |
10 |
3 |
1 |
5 |
15-18 |
-3 |
15. |
ORLĘTA
REDA |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
9-13 |
-4 |
16. |
WISŁA
TCZEW |
9 |
5 |
1 |
2 |
6 |
10-23 |
-13 |
17. |
GRYF 95
SŁUPSK |
6 |
4 |
1 |
1 |
4 |
8-12 |
-4 |
18. |
POMEZANIA
MALBORK |
8 |
3 |
0 |
3 |
5 |
6-16 |
-10 |
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
L.p. |
Zespół |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Br |
+/- |
1. |
WIERZYCA
PELPLIN (b) |
8 |
19 |
6 |
1 |
1 |
16-12 |
+4 |
2. |
BAŁTYK
GDYNIA |
9 |
17 |
5 |
2 |
2 |
16-9 |
+7 |
3. |
CZARNI
PRUSZCZ GDAŃSKI (b) |
8 |
16 |
5 |
1 |
2 |
20-11 |
+9 |
4. |
ORLĘTA
REDA |
9 |
16 |
4 |
4 |
1 |
15-11 |
+4 |
5. |
UNIA
TCZEW (s) |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
16-15 |
+1 |
6. |
ORKAN
RUMIA |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
12-12 |
0 |
7. |
RODŁO
KWIDZYN |
8 |
14 |
4 |
2 |
2 |
19-20 |
-1 |
8. |
WIERZYCA
STAROGARD GDAŃSKI |
9 |
14 |
4 |
2 |
3 |
11-12 |
-1 |
9. |
START
MRZEZINO |
8 |
13 |
3 |
4 |
1 |
15-9 |
+6 |
10. |
POWIŚLE
DZIERZGOŃ |
9 |
12 |
4 |
0 |
5 |
17-16 |
+1 |
11. |
BYTOVIA
BYTÓW (b) |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
7-10 |
-3 |
12. |
WISŁA
TCZEW |
8 |
8 |
2 |
2 |
4 |
7-16 |
-9 |
13. |
JANTAR
USTKA |
9 |
8 |
2 |
2 |
5 |
8-18 |
-10 |
14. |
KASZUBY
POŁCHOWO |
8 |
7 |
2 |
1 |
5 |
10-13 |
-3 |
15. |
GRYF 95
SŁUPSK |
11 |
6 |
1 |
3 |
7 |
13-32 |
-19 |
16. |
ARKA II
GDYNIA |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
7-14 |
-7 |
17. |
OLIMPIA
SZTUM |
8 |
5 |
1 |
2 |
5 |
11-24 |
-13 |
18. |
POMEZANIA
MALBORK |
9 |
3 |
1 |
0 |
8 |
7-27 |
-20 |
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
|