BIAŁO-GRANATOWI ZAWODNICY

 

 Przedstawiamy listę zawodników, którzy reprezentowali barwy tczewskiej Unii w drużynie seniorskiej. Lista ta oczywiście jest niepełna, ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się uzupełniać dane! Na samym dole znajduje się natomiast lista zawodników, którzy grali w juniorach Unii, a później w seniorach, ale już innego klubu. W razie posiadania dodatkowych informacji lub uwag, prosimy pisać na maila: kksuniatczew@wp.pl.

Ostatnia aktualizacja: 3 grudnia 2007

 

Lp. Nazwisko Imię Data ur.
1. ADAMCZYK Krzysztof  
2. ADAMSKI Maciej  
3. BABIŃSKI Wojciech 11.11.68
4. BAKALARCZYK Jacek  
5. BALDA Daniel 30.03.81
6. BAŁAMOŃCZYK Mirosław 20.02.75
7. BANACH Zbigniew 06.09.49
8. BANASZAK Tomasz 18.06.85
9. BANUL Radosław 23.05.83
10. BARCA Wojciech 11.01.83
11. BARTOSZEWICZ Radosław 09.05.83
12. BAURSKI Mariusz 20.09.80
13. BEJGROWICZ Krzysztof  
14. BENKOWSKI Michał 15.04.85
15. BERLIK Bartosz 06.04.82
16. BIELASZEWSKI Jacek  
17. BIELECKI Bernard 18.01.28
18. BOGUŃ Wiesław  
19. BORCOWSKI Michał  
20. BORKOWSKI Tomasz 30.11.72
21. BOROSZKO Stanisław  
22. BORSUKOWICZ Marcin 17.12.75
23. BRANCEWICZ Krzysztof 23.07.76
24. BRANDT    
25. BRZEZIŃSKI Jan 07.12.38
26. BRZOSTKO Łukasz 25.11.87
27. BRZYSKI Dariusz 06.09.86
28. BUBÓŁKA Paweł 22.08.77
29. BUCHOLC Bernard  
30. BUŁAWA Patryk 16.02.85
31. BYCKA Sebastian  
32. BZOWSKI Radosław 02.04.88
33. BZOWSKI Piotr 23.09.82
34. BZOWSKI Wiesław  
35. CESARZ Dariusz  
36. CETERA Marcin 29.05.78
37. CHRZANOWSKI Edmund  
38. CHRZANOWSKI Edward  
39. CHRZONOWSKI Artur 20.11.76
40. CHYŁA Jerzy 21.09.55
41. CHYŁA Marcin 16.04.79
42. CHYŁA Rafał 30.07.83
43. CIEŚLIŃSKI Jarosław 17.07.77
44. CISEWSKI Paweł 02.09.83
45. CYJAK Maciej 22.03.78
46. CYLKA Stanisław 00.00.56
47. CYMAN    
48. CZAPLEWSKI Bogdan 13.07.49
49. CZARNECKI Leszek 28.08.63
50. CZARNECKI Marcin 07.12.89
51. CZEŚNIK Piotr 24.09.87
52. CZUCHA Artur 00.00.75
53. CZUK Daniel 25.01.78
54. CZYSZAK Marian 31.08.81
55. ĆWIKLIŃSKI Tomasz  
56. DASZEK Józef 27.11.49
57. DEJNA Eugeniusz 12.10.24
58. DEJNA Lech 02.05.57
59. DERING Mariusz  
60. DIANZENZA Robert 12.04.74
61. DOBROWOLSKI Krzysztof 00.00.82
62. DOBROWOLSKI Zygmunt 07.03.21
63. DOMBROWSKI Dawid 04.09.85
64. DOMBROWSKI Mateusz 18.05.89
65. DOMINIC Ike 26.09.79
66. DUDEK Dariusz 01.02.80
67. DYSZER Piotr 26.04.63
68. DZIARKOWSKI Wiktor  
69. DZIENGIELEWICZ Łukasz 05.03.86
70. DZWONKOWSKI Bartłomiej 04.10.76
71. ENGLER Piotr  
72. FABICH Dariusz 06.09.77
73. FABICH Piotr 06.09.77
74. FERSKI Dariusz 03.05.85
75. FLISIKOWSKI Jerzy 18.08.49
76. FOJUT Grzegorz 00.00.83
77. GAJEWSKI Łukasz 22.04.86
78. GĄSIOROWSKI Marcin 25.07.75
79. GEROWSKI Janusz 04.03.75
80. GĘBAROWSKI Wojciech 08.02.84
81. GIERSZEWSKI Piotr 18.05.76
82. GLIENKE Marcin 07.06.84
83. GLIŃSKI Edmund  
84. GŁUCHOWSKI Marcin 08.07.82
85. GÓRSKI Mirosław  
86. GRABOWSKI Marcin  
87. GRONKOWSKI Kamil 22.03.89
88. GRÓDEK Tomasz  
89. GRUCHAŁA Mateusz 24.09.81
90. GRUDZIEŃ Piotr 07.09.78
91. GRUNAU Wojciech  
92. GRYSZUN Tomasz 22.08.86
93. GRZANKOWSKI Krzysztof  
94. GRZELAK Bogdan  
95. GUTOWSKI Grzegorz  
96. HECKSEL Tomasz  
97. IDEM Edward  
98. IMIANOWSKI Ireneusz 17.08.69
99. JABŁOŃSKI Jarosław  
100. JAKUBIAK Kamil 24.06.75
101. JANCZYŃSKI Ryszard  
102. JANCZYŃSKI Stanisław  
103. JANOWSKI Andrzej 14.06.52
104. JANOWSKI Jacek 03.05.77
105. JAWORSKI Jan 03.05.77
106. JELIŃSKI Maciej 21.11.76
107. JENDRZEJEWSKI Maciej 28.01.76
108. JURCZYŃSKI    
109. KACZMAREK Marcin 02.01.74
110. KADO Daniel 19.11.84
111. KALKOWSKI Henryk  
112. KALKOWSKI Maciej 18.07.74
113. KAMIŃSKI I Kazimierz  
114. KAMIŃSKI II Kazimierz 31.08.47
115. KAMIŃSKI Tomasz 00.00.82
116. KAMIŃSKI Zygmunt 16.09.40
117. KARCZEWSKI Wojciech 23.10.79
118. KAWCZYŃSKI Robert  
119. KAZAŃSKI Aleksander  
120. KIL Waldemar  
121. KITTOWSKI Wojciech 17.02.72
122. KIWATROWSKI Krystian 02.02.80
123. KLARECKI Grzegorz 25.03.85
124. KLAWIKOWSKI Zygmunt 00.00.38
125. KLECHA Piotr 22.08.73
126. KLEIN Krystian 31.01.86
127. KLEINSCHMIDT Damian 08.09.85
128. KLEINSCHMIDT Florian  
129. KLEINSCHMIDT Jacek 10.08.63
130. KLEINSCHMIDT Marek 19.06.53
131. KLEINSCHMIDT Paweł 16.09.86
132. KLINKOSZ Marek 11.09.63
133. KLINKOSZ Roman 06.12.72
134. KŁODDA Bogdan 21.10.39
135. KŁODDA Henryk  
136. KŁODZIŃSKI Zenon  
137. KŁOSOWSKI Marcin 11.05.81
138. KOBULA    
139. KOBUS Zbigniew 25.03.78
140. KOŁODZIEJ Jacek 26.09.82
141. KOMEŃSKI    
142. KOMOROWSKI Leszek  
143. KONKOL    
144. KORTAS Michał 28.03.82
145. KOSS Piotr 00.00.76
146. KOŚCIJAŃCZUK Krzysztof  
147. KOTLICKI Edmund  
148. KOTOWSKI Dawid 01.03.79
149. KOWALSKI Zbigniew  
150. KOZŁOWSKI Adam 26.09.83
151. KOZŁOWSKI Dariusz 29.04.75
152. KRASE Artur  
153. KRAUZE Dawid 23.11.81
154. KRAUZE Piotr  
155. KRAUZE Zygmunt  
156. KRAWCEWICZ Dawid 27.06.89
157. KRESIN Henryk 12.02.41
158. KRESIN Roman  
159. KROTOWSKI Michał 10.04.80
160. KRÓL Damian 04.08.87
161. KRÓL Grzegorz 12.03.81
162. KRUŻA Alfons 12.12.26
163. KRUŻYCKI Jerzy 29.03.42
164. KRZYŻOSTANIAK Wojciech 18.08.69
165. KUJAWSKI Arkadiusz 05.03.77
166. KULWICKI Lech 02.11.51
167. KULWICKI Witold  
168. KUPCEWICZ Arkadiusz 22.06.81
169. KUROWSKI    
170. KURR Dariusz  
171. KUSZ Marian  
172. KWIATKOWSKI Alojzy 27.01.28
173. KWIATKOWSKI Marek 21.02.71
174. LABANDT Damian 10.04.82
175. LABENZ Krzysztof 03.12.60
176. LABUDA Henryk  
177. LAMEK Paweł  
178. LANGOWSKI Bartosz 07.05.82
179. LANGOWSKI Sebastian  
180. LANGOWSKI Szymon 09.07.84
181. LATOSZEWSKI Jerzy 14.08.58
182. LEDER Dariusz 18.03.75
183. LEIER Tomasz 14.04.89
184. LENC Henryk  
185. LEWANDOWSKI Krzysztof  
186. LICA Tadeusz  
187. LIDZIŃSKI    
188. LIEDKE Jerzy  
189. LINK Andrzej 19.10.57
190. LIPIAK Kamil  
191. LIPIŃSKI Tomasz 00.00.83
192. LIS Stanisław  
193. LISEWSKI Krzysztof 15.12.83
194. LISIEWICZ Cezary 01.06.72
195. LIZAK Bogusław 11.10.69
196. LIZOŃ Franciszek  
197. ŁAZARSKI Janusz 10.10.79
198. ŁEPPEK Marian  
199. ŁOSIAK Dariusz 00.00.71
200. ŁOSIAK Paweł 15.04.78
201. ŁUKASIK Grzegorz 11.08.73
202. ŁUKOWSKI Mariusz 09.10.84
203. MACH Piotr  
204. MACHLIK Krzysztof 04.11.78
205. MACHNICKI Zbigniew 24.02.72
206. MALINOWSKI Artur  
207. MALINOWSKI Gracjan 04.08.87
208. MALINOWSKI Mariusz 17.05.75
209. MALKOWSKI Piotr 03.12.83
210. MAŁEK Krzysztof  
211. MANIKOWSKI Zenon 21.12.54
212. MANUSZEWSKI Sławomir 05.11.76
213. MAZURKIEWICZ Piotr  
214. MAZURKIEWICZ Sławomir 29.05.83
215. MEIER Sebastian 05.03.78
216. MERCHUT Adam 12.10.77
217. MIKOŁAJEK Bolesław  
218. MILASZEWSKI Jarosław  
219. MILEWSKI Łukasz 23.05.80
220. MIŁOSZ Ryszard  
221. MITROSZ Oskar 06.01.83
222. MODZELIK Krzysztof 22.08.61
223. MORKA Robert 07.10.81
224. MORUS Łukasz  
225. MOTYKA Grzegorz 31.01.72
226. MRÓZ Włodzimierz 16.06.34
227. MUCHOWSKI Marcin  
228. MURAWSKI Marcin  
229. MUSIAŁ Patryk 00.00.78
230. MUSIAŁ Tomasz  
231. OLSZEWSKI Krzysztof 14.07.68
231. OPUSZEWICZ Piotr 30.01.72
232. ORTMAN Jan 01.02.54
233. OSICKI Ryszard  
234. OSIELSKI Ryszard  
235. OSINIAK Dariusz 30.04.71
236. OSMÓLSKI Sebastian 11.01.79
237. OSTROWSKI Robert 14.09.75
238. OSTRYSZ Ryszard  
239. OSZMANA Zbigniew 21.08.85
240. PACHUCKI Tomasz 09.07.80
241. PAPKE Arkadiusz  
242. PAPUŻYŃSKI    
243. PARTIKA Dawid 13.06.86
244. PASTUSZEK Jerzy  
245. PAWLIKOWSKI    
246. PAWŁUSZEK Grzegorz 25.08.70
247. PELLOWSKI Tadeusz 30.07.64
248. PELPLIŃSKI Adam  
249. PIASECKI Brunon  
250. PIEKUT Marcin 26.02.79
251. PIELECKI Tomasz  
252. PIELECKI Wojciech 00.00.75
253. PIOTROWSKI Wojciech 08.04.82
254. PIRCH Bolesław  
255. PLEŚNIAR Marcin 11.08.73
256. POCZTAJLANOWICZ Andrzej  
257. POKRZYWKA Przemysław 11.07.78
258. POLAK Lucjan 12.04.72
259. POLSKI Jarosław  
260. PREIS Waldemar  
261. PROŚNIEWSKI Henryk 30.06.56
262. PRYLL Piotr 03.01.87
263. PUCYK Mariusz 20.01.74
264. PUSTKOWSKI Piotr 03.09.73
265. PYRKOWSKI Sławomir  
266. RACKI Łukasz 04.10.82
267. RADKOWSKI Jerzy  
268. RADTKE    
269. RADZIMSKI Paweł 06.10.80
270. RADZISZEWSKI Jacek 09.05.74
271. RADZISZEWSKI Zygmunt 10.11.31
272. RAJDA Grzegorz  
273. RAMATOWSKI Roman 11.02.74
274. RANKIEWICZ Łukasz 20.08.81
275. RATAJCZAK Jarosław  
276. RESMEROWSKI Jakub 11.02.83
277. ROJEK Arkadiusz 06.07.72
278. RÓŻYCKI Leszek 06.11.67
279. RUSIK Jerzy  
280. RUSIK T  
281. RUSZEWSKI Marcin 16.03.70
282. RYBAK Marcin 27.07.81
283. RZEPECKI Rafał 01.12.82
284. RZEPKA Piotr 13.09.61
285. SADOWSKI Adam  
286. SARNECKI Adam  
287. SARNECKI Piotr 21.01.81
288. SARNOWSKI Sławomir  
289. SENEJKO Robert 27.12.78
290. SERAFIN Robert  
291. SIKORSKI Karol 10.01.82
292. SKALSKI Tomasz 15.08.89
293. SKIERKA Wojciech  
294. SKUZA Dariusz  
295. SMOK Sebastian 17.02.84
296. SMOLIŃSKI Kazimierz 15.07.55
297. SMOLIŃSKI Stanisław 17.01.58
298. SOBOLEWSKI Rafał 23.06.88
299. SOBOTTA Szczepan  
300. SOSNOWSKI Jerzy 26.11.45
301. STACHOWIAK Michał 22.11.72
302. STACHURSKI Jakub 19.02.82
303. STANEK Oskar 26.01.80
304. STANGENBERG Jacek 08.10.89
305. STANISZEWSKI Patryk 28.06.86
306. STANISZEWSKI Ryszard 21.11.52
307. STANISZEWSKI Tomasz 03.04.80
308. STOJAŁOWSKI Hubert  
309. STOJAŁOWSKI Marian 11.01.32
310. STOJAŁOWSKI Norbert  
311. STOJAŁOWSKI Tomasz 29.07.71
312. STOJAŁOWSKI W  
311. STOLC Waldemar  
312. STRAWA Piotr  
313. SUTKOWSKI Adam 26.04.69
314. SZANDRACH Damian 11.08.85
315. SZATKOWSKI Jarosław  
316. SZCZEPAŃSKI Przemysław 18.02.78
317. SZCZEPIŃSKI Michał 13.10.77
318. SZCZUCHNIAK Radosław 07.02.75
319. SZCZUKA Adam 15.04.89
320. SZCZUTKOWSKI Jarosław  
321. SZERŻANT Andrzej 29.11.69
322. SZLICHT Mariusz 17.01.72
323. SZLICHT Roman 24.11.47
324. SZMAGLIŃSKI Jarosław  
325. SZMIDT Krzysztof
326. SZMUDA Maksymilian
327. SZUTA Piotr 06.07.84
328. SZUTOWICZ Marek 22.01.77
329. SZWEDA Bartosz 07.09.89
330. SZWEDA Tadeusz 28.04.59
331. SZYGULSKI Łukasz 27.10.78
332. SZYMAŃSKI Piotr  
333. SZYMÓJKO Jan 16.05.85
334. SZYNWELSKI Sebastian  
335. SZYSZKA Zbigniew  
336. ŚLEDŹ Radosław 18.04.78
337. ŚLIZEWSKI Zbigniew  
338. ŚPIEĆ Sławomir 25.02.80
339. TAŁAJ Szymon  
340. TARASIEWICZ Piotr  
341. TARNECKI Adam  
342. TARNOWSKI Krzysztof 08.03.79
343. TECŁAW Adam 23.11.73
344. TESSMER Gerard  
345. TESSMER Zygfryd  
346. THEUS Witold  
347. TOBIAŃSKI Brunon  
348. TOMASIAK Piotr 12.01.77
349. TOMASZEWSKI Michał 30.11.87
350. TOPOLSKI Karol 26.07.80
351. TRZCIŃSKI Dariusz  
352. TUCHOLSKI    
353. TUDKOWSKI Zenon  
354. TUSK Piotr 03.02.83
355. TUTKOWSKI Patryk 15.10.87
356. TWARDOWSKI Nikodem 27.02.80
357. UHLE Eugeniusz 18.02.62
358. URBAŃSKI Marcin 11.12.77
359. URBAŃSKI Przemysław 04.01.82
360. WALKIEWICZ Dominik 01.04.82
361. WALKOWSKI    
362. WAŚNIEWSKI Leszek 18.09.77
363. WĄSIK Marcin 06.02.75
364. WEGIERA Andrzej 00.00.78
365. WEISNER Tadeusz  
366. WENTA Krzysztof 20.01.82
367. WERONIECKI Franciszek  
368. WICEK Piotr 06.04.80
369. WIDZICKI Marek 18.09.76
370. WILCZEWSKI Sławomir 15.01.65
371. WILK Piotr 27.08.80
372. WIŚNIEWSKI Andrzej 28.01.81
373. WIŚNIEWSKI Patryk  
374. WIŚNIEWSKI Rafał  
375. WOJCIECHOWSKI Mateusz 02.05.88
376. WOJCIECHOWSKI Michał 15.04.86
377. WOJTKOWSKI Krzysztof  
378. WORONIECKI Franciszek  
379. WOŚ Daniel 00.00.84
380. WROŃSKI Mariusz 13.06.82
381. WRÓBEL Michał  
382. WRÓBLEWSKI Kamil 18.07.83
383. WYROŻĘBSKI Marcin  
384. ZAGÓRSKI Piotr 30.11.81
385. ZAJMAŁA Przemysław 10.05.90
386. ZIEGERT Jan  
387. ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 07.01.86
388. ŻYGOWSKI Roman 00.00.82

 

ZAWODNICY, GRAJĄCY W JUNIORACH UNII, A PÓŹNIEJ W SENIORACH INNEGO KLUBU

 

Lp. Nazwisko Imię Data ur.
1. BZOWSKI Przemysław 17.06.86
2. CIEŚLAK Maciej 21.07.85
3. DASZEK Wojciech 00.00.83
4. JANISZEWSKI Damian 25.09.91
5. KOLASA Radosław 15.10.84
6. KOMOROWSKI Rafał 30.05.88
7. KRAWCEWICZ Artur 11.02.88
8. KRUSZYŃSKI Zbigniew 14.10.60
9. KWATEROWSKI Sławomir 14.11.84
10. PRYLL Michał 06.05.84
11. PRZYBYTEK Szymon 15.04.89
12. SOWA Michał 04.10.83
13. STATECZNY Daniel 22.05.84
14. TOMASIAK Krzysztof 01.08.86
15. WILCZEWSKI Artur 23.10.86
16. WUTTKOWSKI Maciej 00.00.86

 


Copyright © 2002-2013 Fabio. Wszelkie prawa zastrzeżone