KOŃCOWE TABELE
KLASY OKRĘGOWEJ - GDAŃSK II
SEZONU 2006/07
L.p.
Zespół
M
Pkt
Z
R
P
Br
+/-
1.
UNIA
TCZEW (s)
30
71
22
5
3
91-21
+70
2.
POMEZANIA MALBORK (s)
30
68
22
2
6
63-32
+31
3.
CHOJNICZANKA CHOJNICE
30
61
18
7
5
62-29
+33
4.
SUBKOWIA SUBKOWY (b)
30
57
17
6
7
57-39
+18
5.
POWIŚLE
STARY TARG
30
51
16
3
11
54-34
+20
6.
ŻUŁAWY
NOWY DWÓR GDAŃSKI
30
47
14
5
11
50-37
+13
7.
WISŁA
TCZEW (s)
30
46
13
7
10
62-48
+14
8.
BRZOZA KLESZCZEWO
30
38
12
2
16
44-58
-14
9.
WDA
LIPUSZ (b)
30
35
10
5
15
30-48
-18
10.
BOROWIAK CZERSK
30
33
10
3
17
35-56
-21
11.
POGOŃ PRABUTY
30
32
9
5
16
36-57
-21
12.
WIETCISA SKARSZEWY
30
30
8
6
16
30-49
-19
13.
KOLEJARZ CHOJNICE
30
30
7
9
14
36-54
-18
14.
BŁĘKITNI STARE POLE
30
30
8
6
16
22-46
-24
15.
WISŁA
KORZENIEWO
30
28
8
4
18
41-73
-32
16.
OSICZANKA OSICE (b)
30
19
4
7
19
30-68
-38
-
awans do IV ligi
-
baraże o IV ligę - spadek do A-klasy
-
baraże o utrzymanie w KO
- Z - zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. -
bramki; +/- bilans; (s) - spadkowicz; (b) - beniaminek - Przy równej ilości punktów na koniec sezonu decydują bezpośrednie
mecze między zainteresowanymi drużynami
BARAŻE
O IV LIGĘ
Baraż: mecz 1
- 16/17.06.2007 (sobota/niedziela)
16 czerwca 2007 - sobota
18.00
GTS KOLBUDY
—
OLIMPIA SZTUM
0:4
17 czerwca 2007 - niedziela
17.00
POLONEZ BOBROWNIKI
—
START MRZEZINO
3:1
18.00
POMEZANIA MALBORK
—
CZARNI CZARNE
0:1
Baraż: mecz 2
- 20.06.2007 (środa)
17.00
START MRZEZINO
—
POLONEZ BOBROWNIKI
0:0
17.00
OLIMPIA SZTUM
—
GTS KOLBUDY
6:1
17.00
CZARNI CZARNE
—
POMEZANIA MALBORK
1:0
Polonez Bobrowniki awansował do IV ligi, a Olimpia
Sztum i Czarni Czarne utrzymały się w gronie czwartoligowców.
BARAŻE
O KLASĘ OKRĘGOWĄ
Baraż: mecz 1
- 23/24.06.2007 (sobota/niedziela)
23 czerwca 2007 - sobota
18.00
WISŁA STEBLEWO
—
BŁĘKITNI STARE POLE
0:1
24 czerwca 2007 - niedziela
17.00
OKLAND SZPRUDOWO
—
KOLEJARZ CHOJNICE
1:2
17.00
UKS CHWASZCZYNO
—
JANTAR SOPOT
0:0
17.00
VICTORIA KALISKA
—
SPORTING LEŹNO
2:2
Baraż: mecz 2
- 27.06.2007 (środa)
17.00
KOLEJARZ CHOJNICE
—
OKLAND SZPRUDOWO
4:1
17.00
JANTAR SOPOT
—
UKS CHWASZCZYNO
1:1
17.00
SPORTING LEŹNO
—
VICTORIA KALISKA
1:1
17.00
BŁĘKITNI STARE POLE
—
WISŁA STEBLEWO
0:0
U
SIEBIE
L.p.
Zespół
M
Pkt
Z
R
P
Br
+/-
1.
POMEZANIA
MALBORK (s)
15
42
14
0
1
40-11
+29
2.
UNIA
TCZEW (s)
15
41
13
2
0
54-9
+45
3.
CHOJNICZANKA CHOJNICE
15
41
13
2
0
32-9
+23
4.
SUBKOWIA
SUBKOWY (b)
15
35
11
2
2
32-17
+15
5.
POWIŚLE
STARY TARG
15
31
10
1
4
27-13
+14
6.
ŻUŁAWY
NOWY DWÓR GDAŃSKI
15
31
9
4
2
27-13
+14
7.
WDA
LIPUSZ (b)
15
28
8
4
3
22-14
+8
8.
BRZOZA
KLESZCZEWO
15
28
9
1
5
22-19
+3
9.
WISŁA
TCZEW (s)
15
24
7
3
5
39-27
+12
10.
KOLEJARZ
CHOJNICE
15
22
5
7
3
27-25
+2
11.
BŁĘKITNI
STARE POLE
15
22
6
4
5
14-15
-1
12.
BOROWIAK
CZERSK
15
21
7
0
8
22-22
0
13.
POGOŃ
PRABUTY
15
20
6
2
7
22-32
-10
14.
WIETCISA
SKARSZEWY
15
18
5
3
7
17-23
-6
15.
OSICZANKA
OSICE (b)
15
15
4
3
8
17-27
-10
16.
WISŁA
KORZENIEWO
15
15
4
3
8
20-36
-16
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek
NA
WYJEŹDZIE
L.p.
Zespół
M
Pkt
Z
R
P
Br
+/-
1.
UNIA
TCZEW (s)
15
30
9
3
3
37-12
+25
2.
POMEZANIA
MALBORK (s)
15
26
8
2
5
23-21
+2
3.
SUBKOWIA
SUBKOWY (b)
15
22
6
4
5
25-22
+3
4.
WISŁA
TCZEW (s)
15
22
6
4
5
23-21
+2
5.
CHOJNICZANKA CHOJNICE
15
20
5
5
5
30-20
+10
6.
POWIŚLE
STARY TARG
15
20
6
2
7
27-21
+6
7.
ŻUŁAWY
NOWY DWÓR GDAŃSKI
15
16
5
1
9
23-24
-1
8.
WISŁA
KORZENIEWO
15
13
4
1
10
21-37
-16
9.
POGOŃ
PRABUTY
15
12
3
3
9
14-25
-11
10.
WIETCISA
SKARSZEWY
15
12
3
3
9
13-26
-13
11.
BOROWIAK
CZERSK
15
12
3
3
9
13-34
-21
12.
BRZOZA
KLESZCZEWO
15
10
3
1
11
22-39
-17
13.
KOLEJARZ
CHOJNICE
15
8
2
2
11
9-29
-20
14.
BŁĘKITNI
STARE POLE
15
8
2
2
11
8-31
-23
15.
WDA
LIPUSZ (b)
15
7
2
1
12
8-34
-26
16.
OSICZANKA
OSICE (b)
15
4
0
4
11
13-41
-28
- Z -
zwycięstwa; R - remisy; P - porażki; Br. - bramki; +/- bilans; (s) -
spadkowicz; (b) - beniaminek